SEO w budowie stron www

Skuteczna reklama w serwisach internetowych

Praca z dokumentami

Z plików PDF można w bardzo prosty sposób przygotować specjalną gazetkę. Takie gazetki są w znaczącej liczbie sytuacji stosowane przez sieci sklepów do prezentowania nowej oferty albo oferty promocyjnej. Flipbook WordPress może być skonstruowany w formie informacji na stronie opartej na silniku WordPress.

Trzeba do tego kupić wyłącznie specjalny moduł, który połączy wszystkie strony przygotowane w pdf-ie i stworzy z tego obracaną gazetkę.
Będziemy posiadać wówczas złudzenie, jakbyśmy mieli prostą gazetkę, w której otwieramy strony. PDF flipbook nie jest jakimś nowym odkryciem, bo tego typu forma prezentacji jest stosowana już od wielu lat. Do dzisiaj jest jednakże na tyle atrakcyjna, że ludzie bardzo chętnie decydują się na to, by ją używać w swoich firmach. Dzięki takim flipbookom można prezentować także inne rzeczy, np produkty z oferty z nowego katalogu, nową kolekcję produktów itd (sprawdź również: flipbook wordpress). PDF to flipbook jest rozwiązaniem dość łatwy w obsłudze i dość tanim. Zakup takiego modułu kosztuje raptem kilka do kilkunastu dolarów. Nie jest to zatem jakiś duży wydatek, natomiast taki moduł znacznie ułatwia pracę i powoduje, że osiągnięty efekt jest zdecydowanie bardziej atrakcyjny, niż miałoby to miejsce w sytuacji gazetki, którą oglądamy strona po stronie. Tym podobne rozwiązania cieszą się w teraźniejszych czasach ogromną popularnością. Im coś jest bardziej atrakcyjne, tym częściej się to wykorzystuje, a atrakcyjne sposoby prezentowania nowej oferty zawsze cieszą się zainteresowaniem. Graficy i programiści w ogromnej liczbie przypadków z tego korzystają.

Źródło informacji: flipbook wordpress.